Unser konzept

Vítejte v Krkonoších!

Ať jste se rozhodli pro náš pension proto,abyste zde strávili rodinou dovolenou nebo pouze pracovně projíždíte,věřte,že pro Vás a Vaše pohodlí uděláme maximum.Jsme rodinný podnik a možná to je jeden z důvodů,proč si zakládáme na přátelském jednání.Potrpíme si na českou domácí kuchyni.U nás se z žádných polotovarů nevaří - budete se cítit jako na prázdninách u babičky.Rádi pomůžeme s naplánováním Vašich výletů do okolí ( většinu atrakcí v okolí máme prošlé na vlastní kůži s malými dětmi,takže naše tipy jsou opravdu objektivní. )

 

 

V Krkonoších dnes jen stěží najdete dům s ubytováním, který se může pochlubit starší historií než náš penzión ve Svobodě nad Úpou.
Stojí na náměstí již od roku 1608. Původně sloužil jako strážní věž střežící brod přes řeku Úpu na staré zemské stezce, procházející z vlčického panství přes Svobodu nad Úpou a úbočím Rýchor dál do Slezska. Později byl kamenný objekt rozšířen a upraven na měšťanský dům s obchodem. Staré časy dnes připomínají renesanční klenby a původní kamenné zárubně v přízemí. V období po druhé světové válce tato vzácná stavba postupně zchátrala natolik, že jí hrozil úplný zánik. V roce 1995 jsme se pustili do její celkové rekonstrukce a po roce se nám podařilo tuto stavební památku zachránit.
Naše lůžková kapacita
je 40 lůžek s možností přistýlek. K dispozici máme: 2 jednolůžkové, 12 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové pokoje a jeden apartmán(2 ložnice,obývací pokoj, koupelna , samostatné WC).

Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, TV-Sat., ledničkou.

 
  
  S snadná rezervace, budete cítit jako doma!